Gruodžio 21 d. (penktadienio) mokyklinio autobuso tvarkaraštis

Gruodžio 21 d. (penktadienio) mokyklinio autobuso tvarkaraštis

JANKŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS

MOKYKLINIO AUTOBUSO TVARKARAŠTIS

2018–2019 M. M. gruodžio 21 d.

Maršrutai į mokyklą Maršrutai iš mokyklos
1. Maršrutas „Sarapinai–Jankai“ 4. Maršrutas „Jankai–Pašilupiai- Sasnava Sarapinai – Jankai“
Stotelės pavadinimas Išvykimo laikas Stotelės pavadinimas Išvykimo laikas
Sarapinai 7.20 val. Jankai 10.40 val.
Sasnava 7.27 val. Valiai 10. 43 val
Pašilupiai 7.33 val. Pašilupiai 10. 45 val.
Valiai 7.35 val. Sasnava 10.48 val
Jankai 7.40 val. Sarapinai 10.56.val.
Jankai 11. 05 val.
2. Maršrutas „Jankai -Būdviečiai–Patamošupiai– Višakio Rūda–Jankai“ 5. Maršrutas „Jankai–– Patamošupiai –Būda- Višakio Rūda- Jankai“
Būdviečiai 7.50 val. Jankai 11.05 val.
Kampiniai 7.51val. Tamošbūdis 11.07 val.
Degučiai 7.52 val. Patamošupiai 11.08val.
Būda 7.55 val. Būdviečiai 11.14val.
Išdagai 7.57 val. Kampiniai 11.15val.
Patamošupiai 8.01 val. Degučiai 11.16 val.
Tamošbūdis 8.02 val. Būda 11.17 val.
Višakio Rūda (Bagotosios sankryža ) 8. 10 val. Išdagai 11.18 val.
Višakio Rūda (prie ąžuoliuko) 8.11 val. Višakio Rūda (Bagotosios sankryža ) 11. 22 val.
Višakio Rūda (stotelė) 8.13val. Višakio Rūda (prie ąžuoliuko) 11.23 val.
Plačkojai 8.15 val. Višakio Rūda (stotelė) 11.24val.
Pilypai                                     8.17 Plačkojai 11.26 val
Jankai 8.25 val. Pilypai 11.27 val.
Jankai 11.30 val.
6. Maršrutas „Jankai– Būdviečiai–Višakio Rūda“
Jankai Po renginio
Išdagai
Būda
Degučiai
Kampiniai
Būdviečiai
Pilypai
Plačkojai
Višakio Rūda (stotelė)
Višakio Rūda (prie ąžuoliuko)
Jankai

 

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :

Komentarai išjungti.