BAIGĖSI PIRMASIS SEMESTRAS – PADĖKOS IR DIPLOMAI ŠAUNIAUSIEMS!

Pasibaigus pirmajam semestrui, tradicinis mokyklos  pirmadienio rytmetys prasidėjo puikiomis nuotaikomis – padėkos raštais ir diplomais buvo apdovanoti geriausiai besimokantys moksleiviai bei įvairių konkursų dalyviai.

Už  labai gerus pirmojo pusmečio mokymosi rezultatus mokyklos direktorė Irena Ozerenskienė padėkas įteikė 6 kl. mokinei Neringai Blažaitytei ir 5 kl. mokiniui Titui Kančiui.

Rudenį vyko respublikinis edukacinis konkursas „Olimis 2018 -Rudens sesija“.  Jame dalyvavo 9 mūsų mokyklos moksleiviai ,kai kurie iš jų pasirinko dalyvauti net kelių dalykų (lietuvių k., matematikos, biologijos, anglų k., IT, istorijos, geografijos) konkursuose.

Diplomais apdovanoti:

Ūla Lukavičiūtė 1 kl. ( lietuvių k. I, matem. II, IT I,biol. I )

Ieva Zakarevičiūtė 2 kl. (( lietuvių k. II, matem. II, anglų k. II ,biol. I)

Rugilė Merčaitytė  2 kl. (lietuvių k. I. matem.I, biol. I ), padėka( anglų k.)

Viktorija Norkaitytė 3 kl.(lietuvių k. III)

Milita Juškėnaitė 4 kl. ( lietuvių k. III)

Neringa Blažaitytė 6 kl. (anglų k. I, lietuvių k. I, matem. I)

Pijus Antanas Olekas  6 kl. (anglų k. I, lietuvių k.I I, matem. II,  IT II, biol.I,geogr. II,ist. I )

Padėkomis:

Augustė Sendžikaitė 3 kl. padėka (biol.)

Arvita Buragaitė 4 kl. padėka (lietuvių k.)

Dalyvavo moksleiviai ir  KINGS LIETUVA  konkurse, kvalifikaciniame ture. KINGS TIKSLAS – sukuriant galimybę mokiniams dalyvauti akademinėse olimpiadose, skatinti 2-12 klasių moksleivių susidomėjimą matematikos, anglų ir lietuvių kalbos mokomaisiais dalykais. Du moksleiviai – Titas Kančys (5 kl.) ir Pijus Antanas Olekas (6 kl.) vyko ir į finalinį matematikos olimpiados turą, kuris vyko Kaune. Titas pasiekė antrąjį, o Pijus -trečiąjį žinių lygmenį. Jiems įteikti diplomai.

Visiems moksleiviams linkime  sėkmingo antrojo semestro!