KALBŲ DIENA

Nuo 2001 metų kasmet rugsėjo 26 d. yra švenčiama Europos kalbų diena.

Tradiciškai kalbų diena paminėta ir mūsų mokykloje. Ta proga anglų kalbos mokytoja Sandra Mozūraitė su 10 kl. mokiniais surengė viktoriną „Kalbos atveria duris į pasaulį.“ Renginio dalyvius pasveikino ketvirtokai, sušokę smagų šokį pagal anglų k. dainą „If you happy and you know it, clap your hands.“ Komandos ir žiūrovai buvo apdovanoti pradinių klasių mokinių gamintomis įvairių šalių vėliavėlėmis.

Įvairių klasių mokiniai turėjo paplušėti prie įvairiausių užduočių. Renginio vedėjai pateikė ir klausimus su galimais atsakymų variantais ir prašė susirinkuosius įvardinti skambamų dainų kalbas. Paskutinė ir pati smagiausia užduotis buvo- pasakyti gestų kalba „Aš tave myliu.“

Komandų pasirodymus vertino ir padėkas įteikė reikli komisija.

Dalyvaudami Europos kalbų viktorinoje mokiniai dar kartą suprato, kaip svarbu mokėti bent kelias užsienio kalbas.