Mokytojų dienos šventė

Spalio 4-ąją  mokykloje nuaidėjo, nušurmuliavo graži šventė – Mokytojo diena. Tai vienintelė diena metuose, kai mokytojai gali šiek tiek atsipūsti nuo  kasdieninių pamokų –  tradiciškai, nuo ryto, mokyklos vairą į savo rankas perėmė dešimtokai.Jie  vedė pamokas,prižiūrėjo tvarką, budėjo pertraukų metu bei pakvietė mokyklos bendruomenę į  šventinį  rytmetį, kurio metu pasveikino mokytojus su jų profesine diena.

Vėliau mokytojai buvo pakviesti į teatralizuotą  pamoką, kurios metu teko  piešti kolektyvinį paveikslą „Pasaka“, sudėlioti žodžius, „iškritusius“ iš vaikiško eilėraščio,atsakyti į mokinių klausimus…

Dėkojame dešimtokams už šventės organizavimą.

Tądien mokytojai aplankė Jurbarko miestą, pagerbė Holokausto aukas prie Sinagogų aikštės memorialo. Vėliau vyko į Šakių kultūros centrą ,kur žiūrėjo Kauno muzikinio teatro šventinę programą, skirtą mokytojo dienai.