MOKYTOJO DIENA – 2020

Ačiū, mieli Mokiniai ir Tėveliai, už gėles, nuoširdžius žodžius, nuotaikingus šokius bei išradingas užduotis! Ačiū buvusiems mokyklos mokiniams už atsiųstus video sveikinimus – labai miela, gražu, jautru… Sveikinimų sulaukėme iš įvairių Lietuvos kampelių, o taip pat iš Anglijos, Vokietijos, Amerikos!

ŠVENTĖ TĘSĖSI BŪDOS KULTŪROS NAMUOSE. Nuotaikingai sutikti būdiečių, dalyvavome edukacinėje pamokoje „Žvilgsnis į senovę“ – mokėmės verpti, siūlus vyti, austi, lyginti drobes, pančius vyti…😅 Šokome lietuvių liaudies šokius, dainavome ir net trupam tapome muzikantais…😍😍😍 Aplankėme Būdos krašto muziejų.😊 Ir dar – išmokome kropelius virti! O jau skanumas!!! Po tokios energingos programos – kugelis burnoj tirpte tirpo…Jankų mokytojai AČIŪ taria Būdos kultūros namų vadovei , edukacijos „Žvilgsnis į senovę“ vedėjai Vidai Bagdonienei, už amatų pristatymą – Onutei, Irenai, Rolandai, Vidučiui, Jūratei!