Spalio 5 dieną, Tarptautinę mokytojų dieną, niekas nejautė pučiančio žvarbaus vėjo ir krentančių lietaus lašų, nes nuo pat ankstyvo ryto mokinių taryba garsia muzika vaikė debesis ir šypsenomis šildė ateinančius mokytojus.

Skaityti daugiau: MOKYTOJŲ DIENOS ŠVENTĖ

Rugsėjo 29 dieną mokykloje vyko kasmetinė tradicinė 1-4 klasių mokinių rudens sporto šventė, kurią organizavo pradinių klasių mokytoja Inesa Karnauskienė. Šventėje mokiniai jėgas išbandė įvairiose estafečių varžybose, kuriose reikėjo daug energijos, jėgų ir ištvermės.

Skaityti daugiau: SPORTO ŠVENTĖ

Rugsėjo 27 d. mokykloje buvo švenčiama Europos kalbų diena. Pirmą kartą Europos kalbų diena švęsta 2001 metais. Šis renginys, kurį organizavo Europos Taryba ir Europos Sąjunga, įtraukė milijonus žmonių iš 45 dalyvaujančių šalių. Įvairiais renginiais buvo švenčiama Europos kalbų įvairovė ir skatinamas kalbų mokymasis.Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

Skaityti daugiau: EUROPOS KALBŲ DIENA

Rugsėjo 13 dieną pradinių klasių mokiniai vyko pramogauti į Kazlų Rūdos Virvių parką, kuriame linksmai ir aktyviai praleido laiką – laipiojo, čiuožinėjo, bėgiojo... Dar ilgai po išvykos netilo vaikų juokas ir malonūs įspūdžiai. Tikrai dar čia sugrįšime...

Skaityti daugiau: PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ IŠVYKA

Ruduo, pasidabinęs besidraikančiais voratinkliais, dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo metų pradžios šventę.

Skaityti daugiau: RUGSĖJO PIRMOSIOS ŠVENTĖ

Puslapis 1 iš 44