Gerbiami mokinių tėveliai, buvę mokyklos
auklėtiniai, mokyklos darbuotojai ir visi, kurie
neabejingi mūsų mokyklai,

dėkojame Jums už paramą mokyklai, kurią Jūs suteikėte pagal galimybes pervesdami iki 2 proc. pajamų mokesčio sumos. Jūs prisidėjote prie mokyklos turtinimo ir gražinimo, taip pat investavote į savo vaikų ateitį.

Viliamės ir tikime, kad neliksite abejingi ir šiemet.

 

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymas leidžia iki 2 proc. Jūsų pajamų mokesčio pervesti į mokyklos labdaros ir paramos fondą ir finansiškai paremti mokyklą. Ši parama jums NIEKO NEKAINUOS, išskyrus kelias minutes, skirtas užpildyti anketai, o rezultatas bus REIKŠMINGAS.

Jei Jūs apsisprendėte paremti mokyklą, užpildykite FR0512 formą.

Paramos gavėjo identifikavimo Nr. - 190822427
Paramos gavėjas -  KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS

                               JANKŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA
Buveinės adresas - MOKYKLOS 3, JANKŲ K. KAZLŲ

                               RŪDOS SAV.

Sąskaitos Nr. -       LT 667300010002344813

 

Dėkojame Jums už rūpestį ir gerumą.

 

 

 

Administracija