Gegužės 30 dieną mokykloje vyko mokslo metų pabaigos šventė. Jos metu džiaugsmingai buvo įžiebta saulė- kiekviena mokinių grupė, Direktorė, mokytojai ir tėveliai turėjo prikabinti po spindulėlį saulei tam, kad ji visą vasarą visus džiugintų savo skaisčiais spinduliais.

Po to šventės dalyviai ir svečiai peržiūrėjo įdomiausias mokslo metų nuotraukas, Direktorė pagyrė ir apdovanojo visus, kurie šiuos mokslo metus baigė labai gerai ir gerai, taip pat buvo labai aktyvūs mokykloje ir savivaldybės organizuojamuose renginiuose.

Labai visus nudžiugino parodytas ikimokyklinukų, priešmokyklinukų, 1- 4 klasių mokinių koncertas bei dramos būrelio spektaklis „Prie dangaus ir pragaro vartų“ (vad. Eglė Kančienė).
Visiems mokiniams linkime gerų atostogų!