Rugsėjo 27 d. mokykloje buvo švenčiama Europos kalbų diena. Pirmą kartą Europos kalbų diena švęsta 2001 metais. Šis renginys, kurį organizavo Europos Taryba ir Europos Sąjunga, įtraukė milijonus žmonių iš 45 dalyvaujančių šalių. Įvairiais renginiais buvo švenčiama Europos kalbų įvairovė ir skatinamas kalbų mokymasis.Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

Mūsų mokykloje ši diena yra minima kasmet vis kitaip! Šiais metais kalbų mokytojos nusprendė  ją skirti artėjančiam mokyklos 100-mečiui. Visi 4–10 klasių mokiniai ant iškirptų iš spalvoto popieriaus balionėlių rašė gražiausius žodžius apie mūsų mokyklą visomis jam žinomomis kalbomis, o dalis mokinių juos ir perskaitė.

Dėkojame mokytojoms S. Mozūraitei, D. Botyriūtei ir V. Žarskienei už gražų, įdomų ir visiems naudingą renginuką.